מדבקות ותוויות לענף הקוסמטיקה

תוויות לחברות קוסמטיקה ותמרוקים

 

 

פיתקית הינה אחת היצרניות המובילות של מוצרי אריזה באיכות גבוהה לתעשיית הקוסמטיקה והתמרוקים. אנו עובדים עם היצרניות המובילות בתחום כבר שנים. בידי פיתקית היכולת והאמצעים להפוך את המוצר שלכם לבולט ביותר על המדף.

פיתקית נמצאת בחזית תעשיית האריזה ותוויות המיתוג של המוצר, בעיקר הודות למערך המחקר והפיתוח הפעיל שלה שמטרתו לעמוד באתגרים החדשים שמציבים בפניה היצרנים. אם חברת הקוסמטיקה מפתחת רעיון חדש למדבקת מותג, פיתקית תמצא את הדרך להפוך אותו למציאות.

בתעשיית הקוסמטיקה, למרכיב האריזה השפעה אדירה על הצרכן. להלן כמה מהגורמים שיכולים לתרום להצלחת המוצר שלכם.

  • צבעים עזים, סגנונות עיצוב ותוויות שמושכים את הקונים לגשת אל המוצר המונח על המדף.
  • שימוש באפקטים יוקרתיים של דפוס היוצרים תחושה של איכות וגימור ברמה גבוהה בעיני הצרכן.
  • הצרכן יהיה מוכן לשלם מחיר גבוה יותר כאשר המוצר נראה בעיניו איכותי במיוחד.

 

 

אנו קוראים לזה "מיתוג חכם" מאחר והוא יכול להפוך מוצרי קוסמטיקה ותמרוקים איכותיים למוצרים מבוקשים במיוחד. בנוסף לכך, הניסיון שלנו מראה כי חומרי ניקוי ברמה גבוהה גם נהנים מססטוס של מוצר יוקרתי אם הם ארוזים ומתויגים תוך שימוש בטכניקות הדפסת תווית באיכות גבוהה.

הפקה של אריזה ותוויות מהשורה הראשונה עבור המוצרים שלכם לא תייקר משמעותית את עלויות האריזה שלכם. אם אתם רוצים להצטרף לשורות יצרניות הקוסמטיקה, התמרוקים מהשורה הראשונה וחומרי ניקוי אקסקלוסיביים שיוצרים אמינות באמצעות האריזה שלהם, ללא צורך בניהול מלחמות מחיר, מבצעים מיוחדים והעמדת דוכני תצוגה לעידוד המכירות, צרו קשר עוד היום עם אחד מנציגי המערך השיווקי שלנו.