פיתקית מפעלי הדפסה בע”מ
  • header_img1תאימות עם תקנות ה-FDA
  • header_img2מדבקות עם אפקטים יוקרתיים
  • header_img3תוויות מעוצבות לפי אופי היין שלכם
  • header_img4תוויות מידע משתנה במחירים נוחים
1 2 3 4
פיתקית מסוגלת להשפיע באופן דרמטי על קידום שיווק מוצריכם באמצעות הפקת תוויות נהדרות לאריזות שיעניקו למוצר שלכם את זהותו, יקרינו כלפי חוץ את מאפייניו וידגישו את איכותו בעיני לקוחות היעד שלכם.

תווית של מוצר היא חלק אינטגראלי מתהליך האריזה וזהו המקום בו פיתקית מצטיינת, עם יכולות טכנולוגיות נרחבות של מחקר ופיתוח שיוצרות פתרונות למרבית צרכי האריזה המורכבים, כולל תרופות, מוצרים קוסמטיים ויינות.

חברות תרופות/רפואיות

הדפסת התוויות לחברות התרופות, תוספי מזון וויטמינים הינה אחד מתחומי ההתמחות של פיתקית. אנו עומדים בתקני התעשיה לפי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) תקנה 21CFR והצו 2001/83/EC שמורה על מידת הקריאות, בהירות ואיכות הדפוס שמטרתן לשפר
את העברת המידע הנכון לאנשי מקצוע בתחום הרפואה ולפציינטים.

קוסמטיקה

פיתקית היא יצרנית מובילה של תוויות באיכות גבוהה עבור תעשיית הקוסמטיקה והתמרוקים. טכנולוגית 'האריזה החכמה' שלנו תורמת ליופי המוצר באמצעות תוויות מותג ואריזה אקסקלוסיביים והופכת את המוצר שלכם לבלוט על המדף מבלי שיהיה צורך לנהל מלחמות מחיר,
לצאת במבצעים מיוחדים, או להעמיד דוכני תצוגה לעידוד המכירות.

יין ובירה

פיתקית היא יצרנית מובילה בתחום התוויות לתעשיית המשקאות האלכוהוליים לרבות תוויות ליינות ולבירות, קפסולות ותוויות לבקבוקים בעיצוב מיוחד. אנו מפתחים חומרים ותהליכי ייצור חדשים עבור מבשלות, יקבים ומפעלים לאריזה ולמילוי בקבוקים כדי למקסם את ההשפעה
של מיתוג ואריזה.

מעקב ואיתור

פיתקית מספקת מערכת שלמה למעקב ואיתור בינלאומי של מוצרים בשילוח ובכלל זה הדפסה של נתונים משתנים על כל תווית הניתנת לקריאה על ידי מכונה או עין אנושית ואפליקציה שמטפלת בכל החל משינוי אלגוריתם המידע ועד ניהול הלוגיסטיקה.

אנו בפיתקית מחויבים ל…

יכולות מחקר ופיתוח מתקדמות

יכולות מו"פ מתקדמות

מחקר ופיתוח הוא אחד היתרונות הייחודיים של פיתקית. מהנדסי החומרים והייצור שלנו מתמודדים כל העת עם אתגרים חדשים מצד היצרנים הזקוקים לפתרונות לטווח של בעיות כמו תוויות שצריכות להיות עמידות בפני תנאים של חשיפה לשמנים, לחות וחום, קונטיינרים לא סטנדרטים ובעיות רבות נוספות.
יושרה ומקצועיות

יושרה ומקצועיות

מאז הקמתה בשנת 1967, פיתקית מדפיסה תוויות ומוצרי אריזה איכותיים עבור חברות בכל העולם. ההבנה והמקצועיות של הצוות שלנו מוערכות על ידי כל היצרנים שמכירים בחשיבות של הדפסה איכותית, עמידה בזמנים, תקשורת נקיה ויושרה מקצועית.
מחויבות לאתיקה בעבודה

מחויבות לאתיקה בעבודה

פיתקית דוגלת באיכות, הגינות ושמירה על זכויות העובדים. אחד האינדיקטורים למחויבות שלנו היא חברותנו בסדקס ובאימוץ נהלי הביקורת של SMETA להתנהלות נכונה בביקורת אתית. בנוסף, אנו תומכים בסביבה נקיה יותר וירוקה יותר באמצעות הפעילויות שלנו במסגרת המועצה לישראל יפה.