תוויות ומדבקות למשקאות אלכוהוליים

תוויות ליינות, בירה ומשקאות אלכוהוליים

 

 

בתהליך בחירת היין הנכון לאירוע, צרכנים ומפיצים מסתמכים בעיקר על התווית שעל גבי הבקבוק כדי לקבל החלטה נכונה. הבקבוק, אחרי הכל, הוא רק בקבוק, ולכן התווית, ובמידה מסוימת הקפסולה היא כל מה שמפריד בין הקונה לבין היין.

התוויות על בקבוקי הבירה ומשקאות אלכוהוליים אחרים נבדקים באופן דומה בעינו הבוחנת של הקונה והחלטתו האם לנסות את המוצר מבוססת מהתרשמותו הראשונית מהתווית טרם הקנייה. רכישות נוספות של המותג, במיוחד של מוצרים אחרים מאותו קו, תלויות, במידה לא מבוטלת בכך שהתכנים המופיעים על התווית תואמים לציפיות הצרכן.

פיתקית היא יצרנית מובילה של תוויות לבקבוקי יין, קפסולות ליין, תוויות לבירה וכן תוויות למשקאות אלכוהוליים אקזוטיים ואקסקלוסיביים. אנו מייצרים תוויות מזה שנים, ועובדים בהצלחה עם מפעלי בקבוקים, מבשלות בירה ויקבים. פיתחנו חומרים ותהליכים חדשים כדי למקסם את ההשפעה של מיתוג ואריזה וסייענו ללקוחותינו להתגבר על אינספור בעיות טכניות בקווי הייצור שלהם.

עיצוב התוויות

הצוות הטכני של פיתקית, העוסק בהכנה לדפוס, מעמיד לרשות המעצבים של הלקוחות בענף היינות והמשקאות את ניסיונו רב השנים, בהפקת תוויות באיכות וברמה הגבוהה ביותר.

הצוות שלנו מספק למעצבים שלך, יעוץ טכני והכוונה ככל שידרש על מנת להגיע לתוצאות הכי טובות. בין היתר מספק ידע טכני הקשור בשימוש בחמרים חדשים ויצירת אפקטים מיוחדים בדפוס, כגון: הטבעה, הבלטה ושימוש בהולוגרמות.

 • ייחודיות: עד כמה שונה צריכה להיות התווית
 • איפיון: איך יראה היין המיוחד הזה בעיני הלקוח
 • הדגש: מה חשוב שיופיע על גבי התווית ועל מה ניתן לוותר
 • מותג קיים, כגון "לוגו": לחבר בין ישן לחדש
 • רמת איכות: התאמה בין מראה התווית למחירו של היין
 • בולט ומרשים: יצירת חזות מושכת עין
 • אפקטים: שימוש בחומרים מיוחדים ובהדפסות מיוחדות, כגון הבלטות והטבעות

 

קפסולות

בפיתקית אנו מייצרים בהתאמה אישית קפסולות עשויות מהחומרים: פוליאמין ו-PVC, על מנת להתאים בצורה מושלמת לתווית, ולהעניק לבקבוק היין או הבירה הילה נוספת של איכות.

מאחר ואנו מייצרים את הכול בעצמנו, התהליך משלב העיצוב ועד לאספקה יכול להיות מושלם בתוך מספר שבועות בלבד. מציאות חדשה זו בשוק הישראלי חוסכת ליצרני המשקאות את הצורך להזמין כמויות גדולות למלאי, 6 חודשים מראש, ומאפשרת להם גמישות וחסכון גדולים בתהליך היצור.

פתרונות לבעיות טכניות

אם אתה יצרן של בירה, משקאות אלכוהוליים או יינות, אתה לבטח יודע שקו הייצור הוא מקום רגיש בו צצות בעיות רבות. ישנן כמה סוגיות שאנו רגילים לפתור עבור לקוחותינו:

 • חיתוך בעומק נכון של סרטי הדבקה לשם קילוף קל של התווית
 • טמפרטורת הבקבוק/ רצפת החנות
 • נזקים הנגרמים לתוויות בעת השילוח של הבקבוקים
 • מידת ההידבקות למוצר
 • התנגדות לשחיקה
 • התנגדות לקור וללחות

 

מניעתם של כשלים כאלה ואחרים יחסכו הפסקות בייצור ועיכובים בשילוח וכן ישמרו על שביעות רצונם של המפיצים והלקוחות שלכם. דבר המועיל למוניטין שלכם בשוק וחוסך הוצאות רבות לא רצויות ומיותרות.

אם לקוחותיכם היו יודעים כמה מחשבה ותכנון מושקעים באופן שבו אתם מציגים את הבירות והיינות שלכם בצורה הטובה ביותר על המדפים, הם לבטח היו מעריכים לא רק את תוכן הבקבוקים אלא גם את איכות ומצוינות האריזה שלהם. אולם, עובדה זו ידועה רק לנו ולכם, ומשאירה בידי הלקוחות שלכם את ההנאה שבחיפוש, בחירה ורכישה של המוצרים שלכם בשל איכותם.

מעורבות אינטימית של הלקוח

אחד הסודות להצלחה שלנו היא המעורבות הקרובה שיש לנו עם המעצבים, מיצרי וממלאי הבקבוקים, המזקקות, המבשלות ומנהלי היקבים. מלבד דגימות משלב הייצור וטרום הייצור אנו מעודדים את הלקוחות שלנו להיות נוכחים במהלך תהליך הדפסת התווית כדי שהם יוכלו לפקח על התוצאה בזמן אמת.

תוויות לבירות, משקאות אלכוהוליים וליקרים

בעוד שבקבוקי יין מעוצבים ומיוצרים על פי רוב בשתי צורות עיקריות, משקאות אלכוהוליים אחרים נוטים לייחודיות נוספת הקשורה בצורה מיוחדת של הבקבוק, או של הפקק, מה שבדרך כלל גורם לאתגרים נוספים בתהליך האריזה אולם אלו אתגרים המוכרים היטב לפיתקית.

הודות לתהליכי הייצור היעילים שפיתחנו, השימוש בטכנולוגיות והחומרים החדשים ביותר, תופתעו לגלות שתוויות באיכות גבוהה לא תמיד מגיעות במחירים גבוהים.


למידע נוסף על פיתקית, יצרנית מובילה לתוויות בירה ותוויות לוודקה, ברנדי וליקרים וכדי לשמוע יותר על פתרונות הדפוס לתוויות ליין, בירה ומשקאות אלכוהוליים שאנו מציעים, צרו עמנו קשר עוד היום.